Doslova tropický víkend s teplotami 37-38° C jsme strávili ve slovenské Bači, kde Daisy Diana Bobrava úspěšně absolvovala

 
sobota 23.7.2022
výstava KV a SV DKSR, třída otevřená VD, rozh. R. Killmaier (D)
obrana 48b. (z 50 možných), 1. místo (nejlepší obrana), fig. M.Barlík (SK), rozh. P.Tamáši (SK), kombi soutěž 3.místo
 
neděle 24.7.2022
D ZTP SG1A , rozh. R. Killmaier (D), fig. L.Šilhavý ::: bonitační karta
 
   Daisy Diana Bobrava tímto splňuje všechny podmínky chovnosti pod oběma našimi kluby i pod německým DV.

     Dne 27.11.2021 jsme s Benedictem Bradley Bobrava na zkouškách v ZKO Mlazice úspěšně složili IGP 2 (A 92, B 73, C 83 "a"), celkem 248 b.

     Ačkoliv Benedict tentokrát hodně zlobil nejen na poslušnosti (mj. úplně zapomněl co je to odložení vstoje, ulehnutí na vysílačce...), ale i na obraně, kde jsem málem dostal infarkt, když mi při odchodu na zadní doprovod utekl za figurantem a přišel na hraně disk. až na třetí povel, podařilo se nám nakonec nějak zkouškou IGP 2 "prolézt", nakonec za dobře. Figurant byl Jakub Karbusický a stopu nám parádně šlápl Honza Šnek, rozhodčí byla Jitka Jozová.

 

     Dnes jsme s háravkou Angie Annabell Bobrava v ZKO Praha-Radotín absolvovali opakovanou zkoušku IGP 3 s výsledkem A 80 (bez 1 předmětu, který přešla a zalehla asi o metr dále -7b.) B 93 C 94 "a", dnes celkem 267b.

     Škoda předmětu na stopě a také škoda mojí hrubé chyby, že jsem si nedal opakovat odhoz činky na aportu skokem. Činka se odrazila do strany hodně mimo osu, fena aport hledala, pak přeci jenom našla, ale přinesla bez skoku zpět (-5b.) Celkově jsem s výkonem Angie ale moc spokojený a udělala mi velkou radost.

     Děkuji paní rozhodčí Světlíkové za korektní a citlivé posuzování, šlapači Pavlovi Vaníčkovi za luxusní našlapání stopy, Vojtovi Filipovi za předvedení feny na obraně a velké díky patří všem pořadatelům ze ZKO Radotín, zvláště Erice a Alici Zelinkovým za perfektní organizaci náročných zkoušek (bylo tam i několik FH a 3x IGP3, ZVV2 a já nevím co ještě... Robertovi díky za luxusní kantýnu (gulášovka a sendvič se smaženou šunkou s vejci neměly chybu). Byly to moc pěkné a pohodové zkoušky.

 

Angie Annabell Bobrava (CACIT Všestary 2020)

Angie Annabell Bobrava (CACIT Všestary 2020)

     Dnes jsme si byli s Angie Annabell Bobrava zazávodit na CACTu v Roudnici. Jak se říká, ne každý den je posvícení a dnes se nám bohužel totálně nepovedla stopa. Poslušnost dnes Angie opět odvedla svou standardní, bohužel s velmi drahou hrubou chybou u jindy našeho asi nejlepšího cviku vysílačka, ulehnutí až na 2.povel -6b., takže dnes B 84b., s obranou celkově spokojenost až na chyby u zadního doprovodu, dnes C 89b. Děkuji pořadatelům, rozhodčím ,figurantům a šlapačům za prima závod v příjemném a přátelském ovzduší, díky všem co nám pomáhají a drží palce, za přípravu feny v poslední době na obraně a za spolupráci moc díky figurantům Vaškovi Kunclovi, Vojtovi Filipovi a Kubovi Karbusickému.
Angie Annabell Bobrava - CACT Roudnice 2021 (Podřipský pohár) A 7, B 84, C 89.

 

Angie Annabell Bobrava (CACIT Všestary 2020)
Angie Annabell Bobrava (CACIT Všestary 2020)
Angie Annabell Bobrava (CACIT Všestary 2020)

    
     Dnes Daisy Diana Bobrava úspěšně složila svoji první a pro další kariéru dle zkušebního řádu IGP asi tu nejpodstatnější zkoušku BH (55b.- obstála) a můžeme se tak v dalším výcviku již věnovat i vyšším metám podle tohoto zkušebního řádu.
     Za příjemnou a pohodovou atmosféru v průběhu zkoušek díky panu rozhodčímu K. Nedvědovi a pořadatelské Zko Mlazice, vedoucímu zkoušek Mílovi Řízkovi, Katce za papírování a administrativu a Vaškovi za kantýnu.

 

Daisy Diana BobravaDaisy Diana BobravaDaisy Diana Bobrava
© 2023 Bobrava Dobermann Kennel ::: All Rights Reserved.